Agencja eCommerce BINAREST partnerem technicznym dnia z futbolem flagowym!

Partnerem Adrenaline.pl Flag Football – dzień z futbolem flagowym została agencja e-commerce Binarest, sprawdźcie stronę flagfootball.pl, którą przygotowali dla nas specjalnie na zbliżający się event.

Potrzebujesz sklepu internetowego? Chcesz stworzyć go od zera? Szukasz osób, które zajmą się jego obsługą i administracją? binarest.com to miejsce dla Ciebie! Sprawdźcie co sami mówią o swojej działalności,

„Tworzenie sklepów internetowych i zarządzanie nimi to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, która pozwala nam stale rozwijać się i działać jeszcze lepiej. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem i wdrażaniem niezbędnych narzędzi – my idziemy krok dalej. Oprócz tego oferujemy Ci również administrowanie oraz obsługę graficzną stworzonego e-sklepu. Możemy zaproponować Ci także zarządzanie produktem oraz sesje zdjęciowe do karty produktu oraz kampanie lookbookowych. To mało? Możliwe, że tak, dlatego prowadzimy także firmowe kanały w social media i tworzymy własny content. Możemy również sprawić, że Twój sklep stanie się widoczny w sieci, ponieważ SEM to nasza kolejna mocna strona. Z doświadczenia wiemy, że e-commerce to nie tylko sprzedaż – równie ważna jest także opieka posprzedażowa i okołosprzedażowa, dlatego zajmiemy się też Twoim customer service i zapewnimy mu odpowiednio wysoki poziom. Biegle poruszamy się w świecie sklepów internetowych i posiadamy wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, dlatego możemy kompleksowo poprowadzić Twój biznes w sieci.”