Wipasz S.A. Sponsorem dnia z futbolem flagowym!

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Sponsora bez którego nasze wydarzenie nie miałoby szans się odbyć, firmę Wipasz S.A. Z tego miejsca dziękujemy za zaangażowanie i wspieranie akcji dedykowanych dzieciom i młodzieży oraz lokalnej społeczności.

Wipasz S.A. jest firmą w 100% złożoną z polskiego kapitału, o zrównoważonej i różnorodnej ofercie produktów. Spółka produkuje rocznie ponad milion ton paszy dla drobiu, trzody i bydła w 6 wytwórniach zlokalizowanych w całej Polsce. Poza paszami pełnoporcjowymi w ofercie znajdują się również premiksy, koncentraty oraz różnego rodzaju dodatki żywieniowe. Obecnie trwa budowa wytwórni zlokalizowanej w Międzyrzecu Podlaskim. Będzie to druga wytwórnia Wipasz S.A. bez GMO.

Dywizja Mięsna Wipasz S.A. składa się z dwóch zakładów drobiarskich – w Mławie i Międzyrzecu Podlaskim. W obydwu zakładach produkowanych jest dziennie 1 000 ton mięsa z kurczaka, a moce ubojowe sięgają 3 milionów kurcząt tygodniowo. Zakłady posiadają status referencyjnych dla firm Meyn i Ishida – światowych liderów w dostawie technologii do uboju, rozbioru i pakowania mięsa drobiowego.

Dzięki systemowi Integracji Pionowej „od pola do stołu” oraz zastosowaniu innowacyjnych technologii, firma dostarcza klientom produkty spełniające najwyższe normy jakościowe.

Wipasz S.A. dba również o hodowców, współpracując z nimi w oparciu o długoterminowe umowy kontraktacyjne. W ramach współpracy zapewnia wykwalifikowany serwis weterynaryjny, dostawy pasz, wstawienie piskląt oraz odbiór żywca.

Produkty Wipasz S.A. dostarczane są do dużych europejskich sieci handlowych oraz kanału HoReCa na całym świecie.