Adrenaline.pl Flag Football – dzień z futbolem flagowym

Adrenaline.pl Flag Football – dzień z futbolem flagowym odbędzie się w niedzielę 26 września na boisku SP 18 przy ul. Żytniej 71 w Olsztynie.

Impreza dedykowana zarówno dziewczętom i chłopcom (ur. w latach 2007-2010), rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 17:00. W jej trakcie odbędzie się m. in. wspólny trening z futbolistami z drużyny AZS UWM Olsztyn Lakers.

Nie jest to jedyna atrakcja, która będzie czekać na uczestników Adrenaline.pl Flag Football. Poza treningiem z olsztyńskimi Jeziorowcami, będzie można także nauczyć się zasad gry w futbol flagowy oraz wziąć udział w turnieju dla dzieci i młodzieży.

Czym jest futbol flagowy? Futbol flagowy to BEZKONTAKTOWA odmiana futbolu amerykańskiego, w której zadaniem zawodników obrony jest zerwanie flagi lub szarfy z pasa przeciwnika będącego w posiadaniu piłki. Ponadto blokowanie i przewracanie na ziemię jest zabronione.

Świetna zabawa dla całych rodzin gwarantowana! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji oraz zapisy na stronie flagfootball.pl, a także fundacja-adrenaline.pl oraz naszych mediach społecznościowych. Prowadzącym wydarzenie będzie niezawodny Andrzej Brzozowski, redaktor naczelny i dziennikarz Radia ESKA.

PROGRAM WYDARZENIA
09:00 – 10:00 rejestracja uczestników
10:00 – 11:00 trening futbolu flagowego
11:00 – 11:30 losowanie uczestników do drużyn turniejowych
11:30 – 16:30 mecze turniejowe
16:30 – 17:00 zakończenie eventu

PARTNERZY
Adrenaline.pl – operator salonów Nike i adidas w Polsce
AZS UWM Olsztyn Lakers – drużyna futbolu amerykańskiego
Binarest eCommerce Agency – agencja ecommerce
Wipasz S.A. – jeden z największych polskich producentów paszy

PATRONAT MEDIALNY
Radio Eska